Informacje o agencji

O nas

 

AMBERMEDIA Agencja Public Relations (Gdynia)

Jako doświadczona agencja PR, funkcjonująca na polskim rynku od 1999 roku, zapewniamy skuteczną obsługę firm i instytucji w zakresie szeroko rozumianej komunikacji marketingowej i korporacyjnej, zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Jesteśmy autorami i wykonawcami licznych, często niekonwencjonalnych, ogólnopolskich projektów. Są to zarówno kompleksowe strategie i realizowane plany komunikacyjne, jak i pojedyncze zadania, opracowywane kompleksowo. 

Stanowimy wszechstronny i liczny - jak na trójmiejskie agencje PR - zespół, a ponadto w trakcie kilkunastu lat naszej działalności ukształtowało się grono stałych ekspertów z nami współpracujących. Dzielimy się wiedzą i praktyką z zakresu psychologii, dziennikarstwa, internet PR, etykiety biznesu, marketingu, jak również profesjonalnego zastosowania takich działań jak organizacja eventów. W konsekwencji, nasze kompetencje przekładają się na skuteczną obsługę public relations i wypracowany dzięki niej pozytywny wizerunek firmy czy instytucji.

 

 

Międzynarodowy Dom Mediowy

 

Universal McCann- przedstawicielstwo w Polsce Północnej

 Agencja Ambermedia jest przedstawicielem w Polsce Północnej jednego z czołowych  koncernów komunikacyjnych na świecie Universal McCann, należącego do McCann  Worldgroup. W portfolio  koncernu znajdują się  najbardziej  rozpoznawalne  w Polsce marki,  m.in.:  Plus  GSM (Polkomtel), Reserved, UPS, Soraya, Microsoft, Mastercard, Goodyear, LOT, BZ  WBK, Mediamarkt, Polpharma, Herbapol, Exxon  Mobil oraz wiele rozwijających się firm  średniej wielkości, które oczekują bardziej skutecznej komunikacji marketingowej.

Aby poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami: sekretariat@ambermedia.com.pl , www.universalmccann.com.pl 

 

 

Referencje

 

 „Świadczone przez Ambermedia usługi oceniam bardzo wysoko, niniejszym rekomendując Ambermedia jako sprawdzonego i godnego zaufania Wykonawcę. Pomimo krótkiego czasu wykonania zlecenia (Opracowanie Strategii Zarządzania Otoczeniem Projektu E&E Park Plant), Spółka Ambermedia wywiązała się z powierzonego zadania terminowo, z ogromnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Zespół zadaniowy został utworzony z ekspertów o najwyższych kwalifikacjach, a prace przeprowadzone efektywnie i zgodnie z najlepszymi technikami zarządzania. W efekcie pracy agencji powstał dokument o dużej wadze merytorycznej, spełniający wszelkie oczekiwania Zamawiającego.”

 

Arkadiusz Bakierzyński

Prokurent / Energa Invest S. A. 

 


„Podczas półtorarocznej współpracy nasza Firma zawsze mogła liczyć  na niezwłoczne konsultacje specjalistów ds. mediów i PR Agencji Ambermedia, które niejednokrotnie okazywały się kluczowe w sytuacjach istotnych dla funkcjonowania Przedsiębiorstwa i tworzenia jej pozytywnego wizerunku na zewnątrz. Analizy oraz konsultacje te oceniane były zawsze bardzo wysoko przez Zarząd GPEC.

Z przekonaniem rekomendujemy usługi Agencji Ambermedia, jako profesjonalnego  i terminowego partnera w realizacji powierzonych jej zadań.”

 

Marek Dec

Członek zarządu, Dyrektor ds. Handlowych / Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

 


 „ Podstawą kontaktów z Ambermedia była rzetelność, fachowość, które łączone były z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Usługi świadczone były terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Ambermedia, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.” 

 

Monika Ilasiewicz

Kierownik Biura Gdańsk / Polish Recruitment Agency Netherlands

 


 „Każde zajęcia w formie warsztatów prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów, w sposób niezwykle rzetelny i profesjonalny, a cele stawiane przez GPEC trenerom Ambermedia są w pełni realizowane. Szkolenia przygotowywane i organizowane przez Ambermedia są zawsze bardzo wysoko oceniane przez uczestników i cieszą się ich dużym zainteresowaniem. Z przyjemnością rekomendujemy tę firmę i trenerów z nią współpracujących, jako dobrych  i kompetentnych partnerów w zakresie prowadzenia szkoleń.” 

 

Łukasz Makuch

Dział Personalny / Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GPEC

 


„Zespół agencji Ambermedia zarządzany przez panią Monikę Skorynkiewicz-Kasprzyk to profesjonalna grupa wyjątkowo skutecznych ekspertów w dziedzinie komunikacji. Prace wykonane dla Hotelu Rezydent***** przyniosły założone wcześniej rezultaty i były wymiernie wartościowe.

Wysoko oceniam współpracę z agencją Ambermedia i rekomenduję instytucjom  i firmom, które poszukują rzetelnej i skutecznej agencji Public Relations.” 

 

Elżbieta Malczewska

Dyrektor / Hotel Rezydent*****

 


“Ewaluacja poszczególnych warsztatów wskazuje na wysoki profesjonalizm, bogate doświadczenie, rzetelne przygotowanie trenerów, a także skuteczność stosowanych narzędzi szkoleniowych. Wygenerowane cele oraz założenia są realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i przekonują nas o wysokich kwalifikacjach oraz zaangażowaniu trenerów w realizowany konsekwentnie program. 

Szkolenia organizowane przez Agencję Amberemedia stały się niezbędnym elementem ważnym dla Funkcjonowania naszej firmy. Naszą współpracę oceniamy bardzo wysoko, dlatego polecamy Agencję Ambermedia jako zaufanego oraz profesjonalnego partnera.” 

 

Michał Ozimek

General Manager / ETOS S.A.

 


“Pracownicy Firmy Ambermedia wykazali się w swoich działaniach wysokim stopniem profesjonalizmu. W trakcie współpracy ukazało się wiele pozytywnych artykułów na temat firmy Playsoft, w tym na łamach liczących się w Polsce tytułów prasowych. Firma Ambermedia zasługuje na uznanie i jest godna polecenia jako sprawnie działający, solidny partner w zakresie obsługi public relations.”

 

Pierre Olivier Monteil

Studio Manager Playsoft Polska 

 


„Wysoka jakość produkcji, niekonwencjonalne formy artystyczne, rzetelność

 i terminowość w ten sposób można scharakteryzować realizacje firmy Ambermedia. 

Rekomenduję usługi agencji Ambermedia instytucjom i firmom, które oczekują niekonwencjonalnych a zarazem skutecznych rozwiązań w dziedzinie public relations.” 

 

Andrzej Kosicki

Pełnomocnik Zarządu / Silver Screen World Cinemas Gdynia

 


 „Osobiście uznaje współpracę z Ambermedia za profesjonalną i efektywną. Dla mnie szczególnie cenne były atuty tego partnera, to fakt, że Agencja posiada dobre rozeznanie w realiach branży energetycznej oraz zdołała w bardzo krótkim czasie sprawnie wdrożyć się w rzeczywistość i kluczowe problemy ZEC „ KOSPEC”, a także im zaradzać na polu kształtowania relacji z otoczeniem i wizerunku. Konsultant bezpośrednio odpowiedzialny za obsługę spółki – Cyprian Maciejewski – sprawdza się zarówno w systematycznej pracy, opartej o planowanie komunikacji, jak i w sytuacjach kryzysowych, wymagających natychmiastowej reakcji.

Zespół Ambermedia, z którym mam przyjemność współpracować, wykazuje się dużą elastycznością i możliwościami wsparcia firmy, niezależnie od okoliczności.” 

 

Marcin Lewandowski

Dyrektor Zakładu Energetyki Cieplnej KOSPEC / KOSPEC Kościerzyna