Najnowsze informacje

Współpraca z PKPP Lewiatan

Europejskie Forum Nowych Idei to międzynarodowe forum dyskusyjne środowisk biznesowych na temat miejsca i przyszłości Europy. Było zorganizowane po raz drugi przez PKPP Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami / instytucjami. Wsród tegorocznych panelistów znaleźli się m.in. Michaił Gorbaczow, Lee Feinstein (Ambasador USA w Polsce), Jerzy Buzek, Zbigniew Brzeziński, Lech Wałęsa, Bernard-Henri Levy, min. Mikołaj Budzanowski, Jan Kulczyk czy Leszek Czarnecki.

 
Zadaniem agencji w trakcie eventu, który odbył się w dniach 26 - 28 września br., była kompleksowa obsługa w zakresie realizacji materiałów audiowizualnych do celów promocyjnych, PR oraz archiwizacyjnych.
 
W tym celu nasz zespół odpowiadał nie tylko za szeroko rozumianą dokumentację filmową z wszystkich wydarzeń, ale także za przygotowywanie (na potrzeby PKPP Lewiatan) na bieżąco videorelacji z poszczególnych punktów programu. Do wykonania zadania została zaangażowana 20-osobowa ekipa techniczna i reporterska. Oprócz 10 kamer na miejscu Forum funkcjonował przez 3 doby nasz montaż, realizacja obrazu, dźwięku.
 
Prace ze strony Ambermedia koordynował Mirosław Kasprzyk (Film Production Manager). 
 
Więcej informacji o Forum na www.efni.pl


« Powrót

« Powrót do strony głównej