Portfolio

BEST SA to jedna z czołowych firm windykacyjnych na polskim rynku usług finansowych. Ekspert w dziedzinie usług obrotu i zarządzania zagrożonymi wierzytelnościami.


BIG InvestConsult AG jest szwajcarskim Operatorem Inwestycyjnym, obsługującym Inwestorów w zakresie tworzenia, pozyskiwania i obrotu projektami inwestycyjnymi, w sferze pozyskiwania finansowania i partnerów inwestycyjnych oraz kompleksowej realizacji projektów, aż do momentu oddania ich do eksploatacji.


ENERGA jest jednym z czterech wielkich holdingów elektroenergetycznych w Polsce. Grupa ENERGA to producent, dostawca i sprzedawca prądu dla 2,5 mln gospodarstw domowych oraz do ponad 300 tysięcy firm.


Energa Invest jest spółką realizującą przedsięwzięcia mające na celu budowę nowych źródeł wytwarzania energii. Jako podmiot grupy Energa, spółka została wyznaczona, na lidera programu ENERGA ProGaz...


GIWK jest właścicielem systemu wodociągowo-kanalizacyjnego Gdańska. Spółka zarządza obecnie największym w województwie pomorskim majątkiem komunalnym.


GPEC jest liderem branży ciepłowniczej na Pomorzu. Firma, oprócz dystrybucji, zajmuje się także produkcją ciepła i energii elektrycznej. Udział GPEC w rynku ciepła na obszarze działalności firmy wynosi 58%.


Muzeum Emigracji, które powstanie w Gdyni, to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, o wielkim znaczeniu dla milionów Polaków w Polsce i na całym świecie.


Rezydent to pięciogwiazdkowy hotel klasy boutique w Sopocie, zlokalizowany w sercu miasta, przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino i w odległości 500 metrów od plaży.


Grupa LOTOS to ogólnopolski koncern naftowy zajmujący się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych.


Agencja Usług Inżynierskich „KAZ” jest firmą działającą w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów energetyki. Tą dziedziną jest energetyka odnawialna, przede wszystkim energetyka wiatrowa oraz inwestycje liniowe.


Gdyńska Miejska Biblioteka Publiczna jest rówieśniczką Miasta Gdyni. Instytucja posiada obecnie w swoich zbiorach blisko 600 000 woluminów.


Prestiżowa nagroda została powołana do życia w 2006 roku przez Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka, w celu uhonorowania wyjątkowych osiągnięć żyjących, polskich twórców i jest przyznawana rokrocznie autorom najlepszych książek wydanych w poprzednim roku.


Playsoft planuje, tworzy i przekazuje mobilne gry oraz aplikacje do wydawców w Europie i USA. Pomaga wydawcom gier i usług internetowych w implementacji ich strategii, od konsultacji po wdrażanie.


Pentagon Research jest specjalistyczną firmą badającą efektywność sponsoringu sportu i wydarzeń kulturalnych oraz świadczącą usługi doradcze w dziedzinie sponsoringu i product placement.


Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan skupia w związkach regionalnych i branżowych ponad 3750 firm zatrudniających w sumie ponad 700 tys. osób. Jest członkiem Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych.


Ratiopharm Polska Sp. z o. o. (Grupa Ratiopharm GMBH) jest częścią koncernu farmaceutycznego założonego w 1973 roku w Niemczech jako firma rodzinna wyspecjalizowana w produkcji leków o uznanej wartości terapeutycznej.


Izraelska Grupa inwestycyjna Shiraz jest dynamicznie rozwijającą się firmą dewelopersko - budowlaną z długoletnim stażem i doświadczeniem zdobytym przy budowie wielu inwestycji na świecie: galerie handlowe, kompleksy rozrywki i biurowce.


SILED Spółka z o.o. jest producentem energooszczędnych, ekologicznych, elektronicznych systemów inteligentnego oświetlenia, opartych o technologię LED. Głównym celem i motywem działania spółki jest osiągnięcie maksymalnej efektywności energetycznej, co ma bezpośrednie przełożenie na oszczędności ekonomiczne dla klienta (w stosunku do aktualnie stosowanych systemów i technologii oświetleniowych).


SMG zarządza 222 obiektami - stadionami, arenami, centrami targowymi i kongresowymi, teatrami i centrami nauki, w których co roku organizuje wydarzenia dla ponad 51 milionów odwiedzających.


Telewizja Polska S.A. jest nadawcą publicznym i jednocześnie czołowym na krajowym rynku mediowym. Telewizja Polska posiada 16 Oddziałów Terenowych, z których każdy – w wybranych pasmach TVP Info – emituje codziennie przez kilka godzin własny program i własne reklamy.


Uniwersytet Gdański jest największą uczelnią wyższą w regionie pomorskim. Na jedenastu wydziałach studiuje prawie trzydzieści trzy tysiące studentów, doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych, którymi opiekuje się tysiąc siedmiuset pracowników naukowych.


Województwo Pomorskie to jeden z najprężniej rozwijających się regionów w kraju. Zamieszkuje je 2,2 mln mieszkańców, z czego zdecydowana większość przypada na skupiska miejskie.